Size bir telefon kadar yakınız
0(224) 451 53 93
0(533) 388 55 56
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

MEGA Yönetim Olarak;

Kendi alanında deneyimli ve uzman, Müşteri Memnuniyeti odaklı, Hakla ilişkiler konusunda eğitimli, kurumsallığa önem veren, sosyal sorumluluk bilincine sahibi, çevreci, Kurumsal disiplin ile çalışmalarını sürdüren, Takım bilinci ile çalışan kadrolardan oluşmaktayız.

Kalite yönetim sistemleri odaklı, prosedür ve prosesleri belirlenmiş yönetim sistemleri ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

Site, Toplu Yapı, Residance, Apartman, Plaza ve İş Merkezlerinde Profesyonel Yönetim, güvenlik birimlerinin kurulması, peyzaj hizmetleri, onarım tadilat, temizlik ve apartman görevlisi temini gibi hizmetler, kat maliklerinin istek ve beklentileri doğrultusunda uygun maliyetle sağlıyoruz.

Profesyonel Yönetim
Güvenlik Hizmetleri
Peyzaj Hizmetleri
Onarım ve Tadilat
Temizlik Hizmetleri
Apartman Görevlisi Temini

Site muhasebesi, Hukuk, yönetim, organizasyon, Güvenlik hizmetleri alanlarında deneyimli kadrolarımızla çalıştığımız projelerde huzur, Şeffaflık ve Farkındalık sağlayan bir kurum olma ilkesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

YÖNETİCİ lik görevini üstlendiğimiz tüm projelerde, yöneticinin tüm GÖREV, HİZMET ve SORUMLULUK larını üstlenmekteyiz. Şeffaf yönetim ilkemiz kapsamında tüm tahsilat ve ödemeler projenize ait banka hesabı ile yapılmaktadır. Yöneticisi olduğunuz projelerin genel kurulunda yapılacak çalışmaların belirlenmesi bütçelendirilmesi ve işin kabulü için komisyon oluşturmaktayız. Genel kurulda kabul gören komisyona yapılacak tüm çalışmalar için onay alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yönetim dönemimizde her ay gelir gider tabloları denetim kurulu veya seçilmiş komisyon onayı ile tüm kat maliklerine duyurularak şeffaflık ilkemize göre çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tüm çalışanlarımızla sürdürülebilir bir hizmet anlayışı ile oluşturduğumuz yapı içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mega yönetim olarak; her biri uzmanlık gerektiren bu hizmetlerde sizlere çözüm ortağı olalım.

Kurumsal Değerlerimiz;
Dürüstlük
Güvenilirlik
Şeffaflık
Adil Olma

İş alma adına verilen tüm vaatlerin arkasında duruyor olacağız.
Sakinlerin Yasalar ve yaşam kuralları karşısında oluşacak yaptırımlara karşı gerekli çalışmaları yapıyor olacağız.
Uygun maliyet optimizasyonu yaparak genel giderleri minimum seviye ile aidatlara yansıtacağız.
Yapılacak tüm çalışmalar ile ilgili sakinleri bilgilendiriyor olacağız. Her projede sakinlerden oluşan karar ve onay komisyonları oluşturacağız.
Genel giderler ve yatırım bütçelerinin Kat maliki\Kiracı dağılımında adil olacağız. Tüm sakinlerin genel giderlere yönetim planına katılımını sağlayacağız.

Yasaya Saygı
Çevre Bilinci
Bilgi Odaklı Çalışma

Yapılacak tüm hizmetleri yasalara ve yönetim planına göre yapıyor olacağız.
Bulunduğumuz çevre yapısına uyum bilinci ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yönetimini yaptığımız projelerde görüntü ve gürültü kirliliğini önleyici tedbirleri alacağız.